Big Green Egg

Grilovací seriál Hoď to na gril startuje!

Hoď to na gril! je pořad nejen o grilování, ale představuje Big Green Egg jako univerzální nástroj pro venkovní vaření. Důraz je kladen hlavně na ukázky různých kuchařských technik s využitím příslušenství, převážně Big Green Egg, ale také dalších našich značek Petromax, Meater a Forged.

Seriál bude pravidelně uváděn a promován na sociálních sítích Hoď to na Gril FBIG YouTube. Dále na webových stránkách a sociálních sítích Rohlik.cz, iDnes.cz, TV kanálech A11, TV Mńam a Hobby TV. Další možnosti distribuce jsou stále v jednání.

Věříme, že tento projekt nám pomůže přiblížit ikonické grily Big Green Egg více českému publiku, s lokálním obsahem, recepty a profesionálními kuchaři.
Budeme rádi, když seriál podpoříte a budete sdílet i na svých komunikačních kanálech.

Děkujeme a přejeme  a úspěšnou prodejní sezónu

Za obchodní tým Banador
Alena Křečková
marketing

UNIKÁTNÍ PRODUKT

Big Green Egg je nejoblíbenější BBQ kamado gril vyrobený z nejlepší keramiky. Již od roku 1974 tvoří spolu s vámi úžasné vzpomínky a i nadále bude. Keramický gril Big Green Egg je jediný originál. Evergreen.

„Big Green Egg je svatým grálem pro všechny milovníky jídla. A čím častěji ho používáte, tím více se těšíte ze všech jeho možností, výsledků a kreací.“

„Můžeme skutečně říci, že Big Green Egg je jedinečný produkt. Každý, kdo ochutná pokrmy připravené v Big Green Egg, se stane fanouškem na celý život díky jedinečné skvělé chuti, kterou Big Green Egg ingrediencím dodává. Takže, jaké je tajemství EGG?“

Jedinečná keramika

Keramika, která se používá při výrobě Big Green Egg, odráží teplo, které vzniká hořením dřevěného uhlí. To vytváří proudění vzduchu, díky němuž jsou ingredience a jídlo výjimečně chutné.

Keramika pro Big Green Egg byla částečně vyvinuta v NASA a má výjimečně vysokou kvalitu, protože má vynikající izolační vlastnosti a odolává extrémním teplotám a teplotním výkyvům.

Dokonalá cirkulace vzduchu

Teplo odrážející keramika a tvar Big Green Egg umožňují vzduchu uvnitř dokonale cirkulovat. Díky tomu se jídlo vaří rovnoměrně a při požadované teplotě.

Udržitelný a ekonomický

Výborná cirkulace vzduchu přináší další výhodu; horký vzduch zůstává uvnitř Big Green Egg, což z něj činí velmi úsporné zařízení. Dřevěné uhlí hoří dlouho a efektivně s minimálním zbytkem popela.

Kromě toho, že EGG je při užití ekonomické, je zároveň vyrobeno i z hospodárně udržitelných materiálů, což je hlavní cíl společnosti Big Green Egg.

Optimální regulace teploty

V Big Green Egg můžete regulovat a udržovat teplotu v rozmezí od 70 do 350 ° C, i když je venkovní teplota hluboko pod bodem mrazu.

V důsledku vysoké tepelné izolace keramiky, vnější teploty neovlivňují teplotu uvnitř EGG.

Výborná kvalita

Již více než 25 let máme exkluzivní partnerství s továrnou Dal-Tile v Mexiku, kde není vyráběna žádná jiná kamado značka. Tento špičkový výrobce keramiky je certifikován podle ISO 9001 UL a splňuje tak nejvyšší standardy kvality. Než Big Green Egg opustí továrnu, podstoupí finální, velmi důkladnou inspekci.

Částečně díky naší certifikované továrně a kontrolnímu procesu si za naším produktem stojíme a nabízíme doživotní záruku na životnost materiálů a výrobu všech keramických částí EGG.

Celoživotní zážitek

Konečná kombinace konstrukce, výrobního procesu a jedinečné keramiky činí z Big Green Egg velmi trvanlivou venkovní pec s delší životností než srovnatelné výrobky.

Big Green Egg můžete rozpalovat více než  100 000krát, aniž by utrpělo na kvalitě.  To znamená, že Big Green Egg Vám bude sloužit po celý život.  Můžete na něm po celé dny zdravým způsobem připravovat pokrmy a jídla vždy se zárukou vynikajích výsledků.

Nekonečné možnosti

Kromě grilování, pečení, vaření v páře, smažení a uzení je Big Green Egg také vhodné pro pomalé vaření větších kusů masa nebo jemných ingrediencí, jako jsou měkkýši, korýši a rybí filé.

Pomocí keramického convEGGtoru snadno přeměníte Vaše Big Green Egg na kompletní pec. S pečícím kamenem můžete snadno upéct skvělý chléb a pizzu s dokonalou kůrkou. Možnosti jsou nekonečné: vyzkoušejte vše, kreativitě se meze nekladou!

Skvěle promyšlené a snadno rozpoznatelné provedení

A v neposlední řadě je to velkolepý vzhled. EGG má nápadný tvar a barvu, což z něj mezi produkty podobného charakteru dělá ikonu.

Přijďte se přesvědčit do naší vzorkovny

Ceník

Aktuální ceník

Video

Na YouTube kanále Big Green Egg ČR

Ke stažení

 

Galerie